Фортепіанний відділ Чопської дитячої музичної школи

Фортепіанний відділ Чопської ДМШ

Фортепіанний відділ вже більше двох десятиліть успішно очолює старший викладач К.Я.Притула. На відділі навчаться 67 учнів та працює 8  викладачів (Я.Є.Белович, Е.А.Ванца, М.Й.Гісем, В.М.Гурковська,Є.Ф.Дроздова,Н.В.Заяць, А.І.Пілявська-Дьоминова, К.Я.Притула), четверо з них є випускниками нашої школи.

Своєю наполегливою працею  викладачі відділу продовжують кращі традиції минулих поколінь. Їх вміння та високий професіоналізм визнанні в музичних колах не тільки на теренах нашого краю, але й далеко за його межами. Свідченням цього є щорічні високі результати на конкурах та фестивалях різних рівнів.За останні 5 років (2014-2019) багато юних піаністів стали дипломантами та лауреатами. Серед них такі  учні: Дроздова Олександра, Кривяник Віктор, Буяло Фружина, Ковач Ніколетта, Шевченко Вероніка – викл. В.М.Гурковська; Фазекош Ніколетта, Сіладі Евеліна, Сабо Юлія, Радойчич Фридеріка – викл. М.Й.Гісем; Сабо Естер, Тома Вікторія, Клемишова Катерина, Балог Ксенія – викл. К.Я.Притула ; РосохаСофія, Молнар Мілана, Сілва Камілла – викл. Н.В.Заяць; Гудак Жофія –викл.Е.А.Ванца;Бабунич Діана, Пилип Аліна – викл. Є.Ф.Дроздова; Штих Анастасія – викл. А.І.Пілявська-Дьоминова та багато інших. Ці юні піаністи своїми яскравими  виступами примножили славу школи  на таких конкурсах: обласний конкурс піаністів-солістів та фортепіанних ансамблів, Відкритий конкурс «Золотий дощик» (м.Мукачево), міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв Станкович-фест (м.Свалява), Музична олімпіада під патронатом Є.Станковича, міжнародні конкурси: «Народні мелодії» та конкурс юних піаністів (м.Вашарошноминь,Угорщина), конкурс фортепіанних ансамблів «Zenevarazslat» (м.Егер, Угорщина), фестиваль «Вітання літа» (м.Фегердьормот, Угорщина), Відкритий конкурс юних піаністів ім..М.С.Валковської. Багато випускників відділу обрали професію викладача-піаніста.

З метою вдосконалення викладання гри на фортепіано на відділі систематично проводиться методична робота, відкриті методично-практичні заняття,  майстер-класи провідних викладачів сучасності.

На базі фортепіанного відділу працює відділ загального фортепіано та додаткового інструменту, який очолює викладач Н.В.Заяць. Викладачі О.К.Катона, Е.А.Ванца, Є.Ф.Дроздова під чуйним керівництвом Н.В.Заяць з великим вмінням та натхненням прививають любов до фортепіано учням інших відділів.

Учні відділу приймають активну участь в концертному житті школи та міста.

В кінці кожного навчального року на відділі проводиться звітний концерт за участю кращих учнів, лауреатів та дипломантів конкурсів.