ВІТАЄМО  ПЕРЕМОЖЦІВ!

Дата: 16.03.2020 12:28

ВІТАЄМО  ПЕРЕМОЖЦІВ!

З 4-8 березня в м.Копошвар (Угорщина) відбувся , засновницею якого є відома угорська піаністка Варнодь Андрея. Це не конкурс, а Велике Свято музики, на якому юні піаністи вже пять років поспіль мають змогу продемонструвати свої здобутки на музичній ниві. Змагалися в шести вікових категоріях та трьох номінаціях. Вихованці фортепіанного відділу нашої школи успішно виступили на великій сцені та здобули призові місця. Учениці ІІ класу Івасюк Марія та Денис Олександра здобули І місце (викл.Є.Ф.Дроздова), в номінації викладач-учень  Варфоломеєва Вероніка   IX клас та Бакі Флора IV клас в тандемі зі своїм викладачем Н.В.Заяць здобули ІІ місце. Учениця IV класу Балог Ксенія в ансамблі з викладачем К.Я.Притула також привезли почесне ІІ місце. Ми пишаємось нашими переможцями, які примножили славу нашій школі та місту. Бажаємо їм творчого натхнення,нових звершень та перемог.