"Звучи, співай, моя віолончель!"

Дата: 23.05.2019 12:33

22 травня 2019 року, в залі музичної школи пройшов концерт в якому брали участь студенти Ужгородського музичного коледжу  ім.Д.Є.Задора. Шелелюєва Маргарита та Сокач Петро класу викладачів Шутко Мирослава Івановича та  Шутко Наталії Юріївни. Під час виступів вони показали чудову підготовку та якісний  виконавський рівень, що свідчить про високий  професіоналізм викладацького колективу Ужгородського музичного коледжу  ім.Д.Є.Задора. У концерті було представлено  досить широку палітру музичних напрямків, стилів та епох. Слухачі отримали чудову нагоду познайомитися з творами композиторів мирової класики, а також почути шедеври українських та закарпатських  сучасних композиторів .

Ми вдячні колегам Ужгородського музичного коледжу  ім.Д.Є.Задора за співпрацю з популяризації музичного мистецтва яке плідно впливає на музично-естетичне  виховання дітей і молоді міста Чоп.