УВАГА!!! Шановні батьки!

Дата: 04.03.2021 13:34

Шановні батьки! Зв’язку з ускладненням епідемічного стану в нашому місті та переходом на дистанційну форму навчання ЗОШ №2 ім. І. Сечені повідомляємо, що учні даної школи мають знаходитися на самоізоляції і навчання в музичній школі проходитимуть у дистанційній формі.

Також,  нагадуємо всім батькам  про важливість дотримання  санітарно-профілактичних заходів  при відвідуванні вашими дітьми ДМШ.  Просимо вас не ігнорувати прохання викладачів, щодо вчасного повідомлення стану здоров’я дитини та членів вашої родини включаючи необхідність у проходженні вами самоізоляції з причини  контакту з хворими на COVID-19.

Не нехтуйте правилами, бережіть здоров’я, як своє, так і оточуючих Вас людей!

Адміністрація Чопської ДМШ