Концерт учнів класу старшого викладача Гурковськоі Віри Міклошівни « Музичний подих осені ».

Дата: 23.10.2020 16:39

У четвер ,22 жовтня,відповідно до всіх санітарних норм в залі Чопськоі ДМШ у закритому режимі (без глядачів та батьків) пройшов концерт учнів класу старшого викладача Гурковськоі Віри Міклошівни « Музичний подих осені ».

Під час концерту викладач провів відео запис для батьків , щоб ті ,в свою чергу ,мали можливість почути старанні виступи своїх дітей .Дітки були задоволені можливостю такого концертного спілкування і щиро вболівали за успішний виступ один одного. Такі концерти ,у даний не простий час ,несуть психологічну розрядку та допомогу діткам більш наполегливо займатись ,мріяти,співчувати і висловлювати свої відчуття через звуки музики.