І тур (кущовий) обласного  конкурсу фортепіанних  ансамблів.

Дата: 22.02.2022 16:43

Нещодавно в м. Ужгород пройшов І тур (кущовий) обласного  конкурсу фортепіанних  ансамблів.  Учні Чопськоі музичної школи вразили слухачів  цікавими програмами та яскравим, якісним їх виконанням. Гарно прозвучала програма  фортепіанного   тріо  у складі:  Островської  Анни, Лиходій Ангеліни,  Балог Ярослави, клас викладачів  Заяць Н. В. та Заяць К. В. – вони стали дипломантами конкурсу.

За рішенням журі в наступний ІІ тур конкурсу пройшли:

Лауреати ІІІ ступеня:

Категорія А - Гудак Жофія та Івасюк Марія, клас виклачадів  Ванци Е. А. та Дроздової Є.Ф;

Категорія Б - Шевченко Вероніка та Вечоринський Артур-клас викладача  Гурковської В.М.;

Лауреати ІІ ступеня:

Категорія А - Комоні Барбара та Чебан Аріна - клас викладача  Гурковської В.М.

Вітаємо викладачів та їх учнів з гарними виступами! Бажаємо успіхів на заключному турі обласного  конкурсу фортепіанних ансамблів !