Випускний іспит з сольфеджіо та музичної літератури.

Прямує до завершення черговий навчальний рік. А для когось це - останні кроки в Чопській музичній школі. Сьогодні склали свій перший випускний іспит учні навчального закладу - іспит з сольфеджіо та музичної літератури.

13:30 12.05.2023

Лекція на тему " ВПЛИВ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ НА ЛЮДИНУ", яку підготувала та провела студентка III курсу Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора Герасимова Євгенія.

20 квітня на теренах Чопської музичної школи була проведена лекція на тему " ВПЛИВ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ НА ЛЮДИНУ", яку підготувала та провела студентка III курсу Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора Герасимова Євгенія.

14:47 20.04.2023

Перемога в конкурсі "Євро весна"

Учні та викладачі народного відділу вибороли призові місця у Міжнародному двотуровому конкурсі "Євро весна" , в номінації  "інструментальний жанр" та " ансамблева гра".

12:40 04.04.2023