A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Чопська дитяча музична школа
Чопської міської ради Закарпатської області

Новини

КОНЦЕРТ УЧНІВСЬКОЇ ФІЛАРМОНІЇ.

5 грудня в залі Чопської ДМШ відбувся концерт Учнівської філармонії на тему: «Старовинна музика і сучасність». Слухачі мали чудову змогу подорожувати стежками музики різних епох, а саме від XVIIпоXXІстоліття. Концерт складався з двох відділень. В першому звучала музика стилю бароко, а саме твори  Й.С.Баха, Д.Циполі, Д.Перголезі. Учні із задоволенням виконували старовинні танці тих часів, а саме: менует, алеманда, буре,сарабанда, гавот. У другому відділенні звучали  жанри старовинної музики, але вже в інтерпретації сучасних композиторів,зокрема К.Роллін, В.Гіллок, Л.Іванової та нашого земляка В.Волонтира. Організатором та ведучою концерту була завідуюча фортепіанним відділом К.Я.Притула.

11:13 17.02.2020

ОБЛАСНИЙ МЕТОДИНИЙ СЕМІНАР ФОРТЕПІАННОГО ВІДДІЛУ.

04.12.2019  викладачі фортепіанного  відділу відвідали Обласний методичний семінар на тему: «Читка з листа», який проводився на базі Ужгородської ДМШ ім.. П.І.Чайковського в новому форматі (круглий стіл). Всі школи Ужгородського куща прийняли активну участь в обговоренні актуальної теми. Нашу школу представила  зав. відділом К.Я.Притула з рефератом на задану тему (готували викладачі Є.Ф.Дроздова та К.Я.Притула).

11:12 17.02.2020

Обласний методичний семінар в Великоберезнянській ДШМ

03.12.2019 року в Великоберезнянській ДШМ відбувся обласний методичний семінар з хорового диригування на тему «Робота над творами Й.С. Баха в дитячому хорі». Його відвідали викладачі Чопської ДМШ Ласка Т.Б. та Катона О.К.

11:10 17.02.2020

ІІІ Відкритий конкурс учнів молодших класів відділу духових та ударних інструментів імені М. М. Сечі

28.11.19р. в м. Ужгород відбувся ІІІ Відкритий конкурс учнів молодших класів відділу духових та ударних інструментів імені М. М. Сечі, в якому учні Чопської ДМШ Гажо Патрік та Гажо Генрік (викладач Белович  Б.Б. та концертмейстер Белович Я.Е.) здобули перші місця. 

08:30 17.02.2020

Cемінар в Великолучківській ДШМ.

15 листопада в Великолучківській ДШМ відбувся обласний семінар на тему «Академічний спів, як основний критерій розвитку дитячого голосового апарату».

16:29 15.11.2019

Обласний семінар на тему «Фестивально-конкурсний рух як чинник формування естрадного співака».

12 листопада 2019 року у приміщенні КЗВО «Ужгородський інститут культури і мистецтв» ЗОР відбувся обласний семінар на тему «Фестивально-конкурсний рух як чинник формування естрадного співака» для викладачів  мистецьких шкіл області. Цей семінар також відвідали викладачі Чопської ДМШ та відзначили, що семінар був корисний, змістовний та надзвичайно цікавий.

11:43 14.11.2019

Вітаємо!

26 жовтня в м. Ужгород відбувся VI МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ  ЯСКРАВА КРАЇНА, в якому взяв участь угорський вокальний ансамбль «Гармонія» Чопської ДМШ в складі Дзяпко Ребекі, Висоцької Кароліни, Молнар Шікі Лори, Штефанець Біанкі, Тарасової Анни, керівник -Мельник Енике Федорівна, концертмейстер - Свистак Валерій Валерійович.

15:09 29.10.2019

Агітаційні концерти для учнів ЗОШ №1 та ЗОШ №2.

Два дні поспіль у затишній залі Чопської дитячої музичної школи проводилися агітаційні концерти для учнів ЗОШ №1 та ЗОШ №2. Учні  разом з викладачами продемонстрували музичні твори різних композиторів, епох, стилів і жанрів, були представлені різноманітні інструменти. Панувала невимушена творча атмосфера. 

12:19 14.06.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора