ІІ Відкритий конкурс юних піаністів  ім. Маріанни Степанівни  Валковської

Ужгородська дитяча музична школа  №1 ім. П.І. Чайковського проводила ІІ Відкритий конкурс юних піаністів  ім. Маріанни Степанівни  Валковської. В конкурсі взяли участь учні Чопської МШ:

17:16 27.04.2021

Відкритий міський дистанційний конкурс юних піаністів   «Золотий дощик»

У квітні відбувся відкритий міський дистанційний конкурс юних піаністів   «Золотий дощик» (м. Мукачево). Учениця Чопської МШ Баратей Юлія (клас викладача Дроздової Є.Ф.) отримала подяку за успішний виступ.

17:01 27.04.2021

ІІІ  Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв  «Лиманські зорі»

З 20 березня 2021р. проходить ІІІ  Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв  «Лиманські зорі»,  в якому 17 квітня взяли участь учні вокального класу   Чопської МШ (викладач – Мельник Е.Ф., концертмейстер – Заяць Н.В.).

16:24 27.04.2021

Вітаємо з перемогою Угорський вокальний  ансамбль «Гармонія» Чопської ДМШ

Підчас карантину учні  та викладачі нашої школи,  освоївши сучасні онлайн  технології,  приймають активну участь в чисельних міжнародних та Всеукраїнських конкурсах музичного мистецтва . Ми пишаємося їх досягненнями і бажаємо подальших творчих успіхів !!!!

13:59 24.03.2021

Вітаємо з перемогою Бенце Валерію!

З  26 по 28 лютого у  Київі пройшов  VI Міжнародний фестиваль-конкурс             "СТОЛИЧНІ ЗУСТРІЧІ". Учениця   Чопської   ДМШ   Бенце Валерія   (викладач  Олійник Т. І.,     концертмейстер  Заяць Н. В.)    прийняла   участь  і   отримала   звання     ЛАУРЕАТА І СТУПЕНЯ.

12:31 12.03.2021

Вітаємо з перемогою Угорський вокальний  ансамбль «Гармонія» Чопської ДМШ

24   лютого  2021р.   відбувся    Міжнародний   онлайн   фестиваль-конкурс    «PRIME TIME OF ART» , Казахстан. В якому прийняв участь Угорський вокальний  ансамбль «Гармонія» Чопської ДМШ (викладач – Мельник Е.Ф., концертмейстер – Дроздова Є.Ф.)  та посів І місце!

11:53 12.03.2021

Підсумки шкільного конкурсу "Кращий виконавець етюду"

Щорічно, згідно програмних вимог, учні  музичної школи  складають технічний залік, на якому вони демонструють свої технічні можливості оволодіння грі на обраному ними інструменті. Даний залік складається  із декілька компонентів, таких як: гра гам, читка з листа, володіння музичними термінами та виконання етюду. Зв’язку з пандемією COVID – 19 даний захід, за рішенням педагогічної ради, дещо змінив свій звичний формат, а саме: певні компоненти заліку залишилися у вигляді контрольного уроку у класі кожного викладача, а такий компонент, як виконання етюду -  перейшов у формат  участі  у шкільному  конкурсі «Кращий  виконавець  етюду» серед учнів школи  у  закритій концертній формі з дотриманням санітарно-епідемічних вимог.

12:55 04.03.2021

Конкурс етюдів!

18 лютого 2021 року в залі музичної школи,  в закритому режимі в зв’язку з епідемічним станом,  пройшов шкільний конкурс на краще виконання етюдів в  рамках місячного марафону технічного заліку, де взяли участь учні народного відділу.

16:54 22.02.2021