A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Чопська дитяча музична школа
Чопської міської ради Закарпатської області

Новини

"Звучи, співай, моя віолончель!"

      22 травня 2019 року, в залі музичної школи пройшов концерт в якому брали участь студенти Ужгородського музичного коледжу  ім.Д.Є.Задора. Шелелюєва Маргарита та Сокач Петро класу викладачів Шутко Мирослава Івановича та  Шутко Наталії Юріївни. Під час виступів вони показали чудову підготовку та якісний  виконавський рівень, що свідчить про високий  професіоналізм викладацького колективу Ужгородського музичного коледжу  ім.Д.Є.Задора. У концерті було представлено  досить широку палітру музичних напрямків, стилів та епох. Слухачі отримали чудову нагоду познайомитися з творами композиторів мирової класики, а також почути шедеври українських та закарпатських  сучасних композиторів .

12:33 23.05.2019

УЖ-ЧОП MUSIK

11 травня 2019р. на теренах Ужгородської ДМШ №1 ім. П.І. Чайковського з нагоди 5 річниці з часу заснування дружнього проекту "УЖ-ЧОП MUSIK" відбувся ювілейний концерт, в якому взяли участь учні Чопської ДМШ викладача відділу фортепіано Гурковської В.М. та учні Ужгородської ДМШ №1 ім. П.І. Чайковського викладача фортепіанного відділу Сабов В.Ф.

12:14 16.05.2019

Звітний концерт учнів класу загального фортепіано та додаткового інструменту

6-го травня у Чопській ДМШ відбувся звітний концерт учнів класу загального фортепіано та додаткового інструменту. Звучали класичні твори. п,єси сучасних композиторів та народна музика. Діти грали натхненно, з почуттям. У концерті прийняли участь запрошені гості з Ужгородської ДМШ №1 ім. П.І. Чайковського та Ужгородської ДШМ. 

13:36 13.05.2019

V Всеукраїнський відкритий хоровий фестиваль - конкурс "Голоси Яскравої Країни".

20 квітня 2019 року в м. Ужгород у   великій залі   Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Є.Задора відбувся V Всеукраїнський відкритий хоровий фестиваль - конкурс "Голоси Яскравої Країни".

15:19 22.04.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора