Концерт студентів Ужгородського музичного коледжу ім. Д.Є.Задора в ДМШ м.Чоп.

5 березня 2020 р. відбувся концерт студентів Ужгородського музичного коледжу ім. Д.Є.Задора в ДМШ м.Чоп. У концерті прийняли участь студенти спеціалізації "Оркестрові духові та ударні інструменти" класу викладача (Заслуженого працівника культури України) Калинича А.А. та студенти спеціалізації (Фортепіано) класу викладача-методиста  Тетерюк- Кінч Ю.С.

12:28 06.03.2020

ІІ-й тур обласного конкурсу фортепіанних ансамблів.

21 лютого 2020 року на базі Ужгородської ДШМ відбувся ІІ-й тур обласного конкурсу фортепіанних ансамблів,  в якому взяли участь учні Чопської ДМШ Шевченко Вероніка та Вечоринський Артур, клас викладача Гурковської Віри Міклошівни та здобули ІІІ місце.

17:02 21.02.2020

Майстер-клас  Володимира  Заранського.

18 лютого 2020 року на базі Ужгородського музичного коледжу ім. Д.Є. Задора відбувся майстер-клас  Володимира  Заранського,  професора Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, викладача кафедри скрипки, композитора.

16:25 18.02.2020

Майстер-клас Варнодь Андреї.

17-18 лютого 2020 року в Ужгородському музичному коледжі ім. Д.Є.Задора відбувся майстер-клас Варнодь Андреї – однієї з найвизначніших угорських представників фортепіанної ансамблевої музики, стипендіата  Угорської академії мистецтв.

15:43 18.02.2020

Кущовий конкурс фортепіанних ансамблів.

7 лютого 2020 року на базі Ужгородської ДМШ ім..П.І.Чайковського пройшов кущовий конкурс фортепіанних ансамблів. Юні піаністи змагалися в двох вікових категоріях:8-11років та 12-15 років. Наш відділ в І категорії представили три фортепіанні ансамблі, а саме: Бакі Флора та Штих Анастасія (викладачі Н.В.Заяць та А.І. Пілявська-Дьомінова),  Івасюк Марія та Денис Олександра (викл. Є.Ф.Дроздова), Вечоринський Артур та Шевченко Вероніка (викл. В.М.Гурковська). Наші юні вихованці достойно виступили, здобувши відповідно Подяку за участь, ІІІ та ІІ місця.Всім учасникам та їх викладачам виносимо подяку за активну участь та підготовку до конкурсу. Фортепіанний дует викладача В.М.Гурковської пройшов у ІІ тур обласного конкурсу, який відбудеться 21 лютого на базі Ужгородської ДШМ. Бажаємо їм успіху та перемоги.

13:20 17.02.2020

Майстер-клас заслуженої діячки мистецтв України Пахомової М.О.

01.02.2020 року в Ужгородській ДМШ №1 ім. П.І. Чайковського відбувся майстер-клас на тему: «Робота над різнохарактерними творами в класі фортепіанного ансамблю»,  заслуженої діячки мистецтв України, завідувачки відділом фортепіано Київської ДШМ ім. С. Турчака, члена журі всеукраїнських та міжнародних конкурсів Пахомової М.О. Захід відвідали викладачі Чопської ДМШ Заяць Н.В., Гісем М.Й., Пілявська – Дьоминова А.І., Притула К.Я., Ванца Е.А., Дроздова Є.Ф.

13:08 17.02.2020