Оркестровий відділ

Відділ існує в часу заснування школи.  Зараз  працюють троє викладачів:   Герасимова Ірина Володимирівна – завідуюча відділом, фах скрипка,Чупаєва Наталя  Олександрівна – викладач-методист вищої категорії, фах скрипка, та Белович Бейло Бейлович – викладач вищої категорії, фах - духові інструменти. Викладачам відділу допомагають концертмейстери Гурковська В.М., Пілявська-Дьоминова А.І., Белович Я.Є. та  Ванца Е.А.

Оркестровий відділ Чопської ДМШ

Навчається 32 учня: 20 з фаху скрипка та 12 учнів – на духових інструментах.

Викладачі відділу працюють на високому рівні та регулярно готують учнів до виступів на обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах де учні відділу стають переможцями та отримують призові місця.

На відділі постійно працюють учнівські  ансамблі малих форм – дуети, тріо, квартети та викладацькі ансамблі

Більше 27 років на відділі існує  ансамбль скрипалів «Скерцино» під керівництвом викладача  Чупаєвої Н.О., концертм. Гурковської В.М.. Цей ансамбль є неодноразовим дипломантом різноманітних обласних та всеукраїнських конкурсів-фестивалів. Колектив є постійним учасником флешмобу в м. Ужгород в рамках  Всеукраїнского конкурсу-фестивалю «Зіграймо разом. Захід України», інтернет-конкурсу «Чарівні смички», є бажаними учасниками різних міських концертів.

На зміну старшим учням, підростають та набираються досвіду молодші учні скрипалі в  ансамблі «Скерцинки» під керівництвом Герасимової І.В., конц. Ванца Е.А. Вони так само активно приймають  участь в конкурсах та концертах,  тим самим набуваючи необхідний професійних досвід, сценічну витримку.

Викладачі відділу активно займаються само удосконаленням у питаннях вивчення та запровадження нових  передових методик викладання своїх предметів і часто виступають з відкритими уроками, майстер – класами,   доповідями, як в школі, так і на обласних семінарах,   на курсах підвищення кваліфікації для викладачів шкіл естетичного виховання Закарпатської області.

Випускники оркестрового відділу продовжують навчання в вищих професійних  закладах та творчо  реалізовують себе в різноманітних творчих колективах на теренах України та за її межами.