Відділ музично – теоретичних та вокально – хорових дисциплін

На відділі музично – теоретичних та вокально – хорових дисциплін працює п’ять викладачів: Ласка Т.Б. (завідуюча відділом), Катона А.К., Мельник Е.Ф., Купрій К.Е. та Олійник Т.І. Це викладачі сольфеджіо, музичної літератури, сольного співу, сценічного руху, керівники хорів та вокальних ансамблів.

Продовжуючи  традиції закладу, викладачі відділу не тільки викладають сольфеджіо, музичну літературу, сольний спів, керують вокальними та хоровими колективами, а і проводять цікаві відкритті уроки, методичні доповіді, тематичні вечори, лекції, заняття, шкільної учнівської філармонії, які присвячені творчості відомих композиторів, різним музичним стилям та напрямкам.

Клас сольного співу було організовано в 2009 році. На даний час у викладачів Мельник Е.Ф. та Купрій К.Е. навчається 21 учень.

Учні вокального класу неодноразово ставали лауреатами міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів та фестивалів, солістів – вокалістів,  вокальних ансамблів малих форм, хорового мистецтва, угорської народної пісні «Жайворонок», словацької народної пісні «Золотий соловей», конкурсу – фестивалю «Веселковий передзвін», «Станкович фест» та інші. Щорічно учні беруть участь в обласній музично – теоретичній олімпіаді з предметів сольфеджіо та музична література.

На базі відділу   музично – теоретичних та вокально – хорових дисциплін неодноразово проводилися обласні семінари з питань викладання сольфеджіо, музичної літератури, хорових дисциплін.

На відділі працюють два вокальних ансамблі. Український вокальний ансамбль «Роксалана» під керівництвом Купрій К.Е.  та угорський ансамбль «Гармонія» під керівництвом Мельник Е.Ф., які неодноразово перемагали на міжнародних, всеукраїнських,  обласних конкурсах та фестивалях. Вони є постійними учасниками культурних заходів міста .