Інформація для батьків

На виконання статті 26, п.2. Закону України „Про позашкільну освіту” та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 року №260 „Про встановлення розміру оплати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей”, згідно наказу управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради.

З 01.09.2018 р. на 2018-2019 навчальний рік щомісячна плата за навчання дітей в Чопській ДМШ на всіх інструментах і відділах в розмірі 150 грн.

Зверніть увагу на такі  питання:

•  плата за навчання складає (згідно тривалості навчального року) 9 місяців із включенням канікул (карантину), відсутності учня на уроках, тощо;
  • плата за навчання вноситься до 10 числа поточного місяця з вересня по травень. У разі хвороби учня протягом двох місяців і більше при наявності документів від лікувального закладу, за перший місяць хвороби сплачується 100%, за інші 50%.
  •  учні, батьки яких не внесли плату за навчання до 15 числа поточного місяця до занять не допускаються, а при заборгованості за 2 місяці (1 повний і 15 днів поточного місяця) учні можуть бути виключені зі школи.

По оплаті за навчання у Чопській ДМШ надаються пільги (100%) наступним категоріям:

• дітям з багатодітних сімей;
  • дітям-інвалідам;
  • дітям-сиротам;
  • дітям,  позбавленим батьківського піклування;
  • дітей, що перебувають під опікою.

Звільнення від оплати за навчання здійснюється на підставі поданих батьками документів дирекції школи, що підтверджують статус дитини про приналежність до пільгової категорії, лише по одній з вищевказаних категорій до 15 числа  поточного місяця.