A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Чопська музична школа
Чопської міської ради Закарпатської області

Майсер-клас викладача Маргарети Гісем.

Дата: 09.11.2022 15:27
Кількість переглядів: 180

     08.11.2022року в нашому закладі відбувся майстер - клас на тему «Роль між предметних зв’язків у формуванні мистецьких компетентностей на уроках  фортепіано  у учнів початкової мистецької освіти елементарного підрівня». Ділилася своїм досвідом та професійною майстерністю старший викладач вищої категорії Маргарета Гісем.

     Квінтесенцією даного  майстер – класу стало  виявлення та розвиток креативного мислення та творчого потенціалу у дітей, їх гармонічне , духовне та фізичне зростання шляхом усвідомлення себе в цьому світі та світу в собі, через вміння творчо застосовувати отриманні знання та навички з різних музичних дисціплін на практиці.   Під час  майстер – класу викладач ознайомив з передовими  методами та  формами роботи  з  дітьми на прикладі учнів свого класу,  які знаходяться на різних етапах свого розвитку та навчання,   це - Олексик Ангеліна – 7 років, А24, Симулик Вікторія – 8 років, А23,Пейчі Жасмін – 10 років, А44.

     Особливу увагу було приділено творчим завданням на уроках по фортепіано та різноманітним формам роботи над ними, це є  гра по слуху, підбір супроводу до дитячих пісень, транспонуванню, інтерпретації образного змісту творів, виконавській майстерності, тощо.

     Даний захід для слухачів пройшов креативно, емоційно, цікаво та  корисно.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора