Дата: від до Скинути

Майстер-клас заслуженої працівниці культури України, викладачки-методистки, голови циклової комісії "Фортепіано"  музичного коледжу  Маріанни Сокач.

10 березня у великій залі Ужгородського музичного фахового  коледжу імені Д.Є.Задора відбувся майстер-клас заслуженої працівниці культури України, викладачки-методистки, голови циклової комісії "Фортепіано"  музичного коледжу  Маріанни Сокач.

16:23 13.03.2023

Методичне заняття та мастер клас старшого викладача Маргарети Гісем.

7 березня в залі Чопськоі музичноі школи для викладачів фортепіанного відділу пройшло методичне заняття та мастер клас на тему: «Технічний залік ,його складові ,організація та вимоги ,згідно нових навчальних програм. Робота над гамами, як  важлива складова  у формуванні піаністичного апарату та технічного розвитку учня».

15:42 10.03.2023

Майсер-клас викладача Маргарети Гісем.

08.11.2022року в нашому закладі відбувся майстер - клас на тему «Роль між предметних зв’язків у формуванні мистецьких компетентностей на уроках  фортепіано  у учнів початкової мистецької освіти елементарного підрівня». Ділилася своїм досвідом та професійною майстерністю старший викладач вищої категорії Маргарета Гісем.

15:27 09.11.2022

І тур (кущовий) обласного  конкурсу фортепіанних  ансамблів.

Нещодавно в м. Ужгород пройшов І тур (кущовий) обласного  конкурсу фортепіанних  ансамблів.  Учні Чопськоі музичної школи вразили слухачів  цікавими програмами та яскравим, якісним їх виконанням. Гарно прозвучала програма  фортепіанного   тріо  у складі:  Островської  Анни, Лиходій Ангеліни,  Балог Ярослави, клас викладачів  Заяць Н. В. та Заяць К. В. – вони стали дипломантами конкурсу.

16:43 22.02.2022

До Дня Соборності України!

21 січня 2022 року в залі Чопської музичної школи відбувся захід присвячений Дню Соборності України, який підготували та провели викладачі  школи Заяць Катерина Віталіївна та Заяць Наталія Валентинівна.

17:19 21.01.2022

Cвятковий захід до Дня угорської культури-

20 січня 2022 року в залі Чопської музичної школи, згідно плану роботи закладу, відбувся святковий захід до Дня угорської культури. Свято підготували та провели викладачі музичної школи Дроздова Є. Ф., Мельник Е. Ф. та Балог С. В.

11:30 21.01.2022