Свято першокласників!!!

03.12.2021р. традиційно в залі школи пройшло свято першокласників   «Посвята в юні музиканти» яке кожен рік організовує та проводить викладачка  Гурковська В. М. та адміністрація школи.

16:42 03.12.2021

Звітний концерт студентів – магістрантів Мукачівського державного університету Попик Віри (клас викладача Микуланинець Л.М.)  та Кардашинця Тараса.

02 грудня 2021 року в залі Чопської музичної школи пройшов звітний концерт студентів – магістрантів Мукачівського державного університету Попик Віри (клас викладача Микуланинець Л.М.)  та Кардашинця Тараса.

16:09 03.12.2021

25 вересня в м. Ужгород відбувся Гала-концерт Арт-проєкту ЗІРКОВЕ МАЙБУТНЄ СРІБНОЇ ЗЕМЛІ Заслуженого Академічного Закарпатського народного хору з талановитими дітьми краю.  В данному концерті приймала участь і учениця нашої школи Дзяпко Ребека .

11:01 27.09.2021

Участь у роботі курсів підвищення кваліфікації викладачів мистецьких навчальних закладів Закарпатської області

07.06.21 в Ужгородській музичній школі N 1 ім. П.І. Чайковського почали роботу курси підвищення кваліфікації викладачів мистецьких навчальних закладів Закарпатської області.

11:07 08.06.2021

Концерт студентки IV курсу Ужгородського фахового музичного коледжу ім..Д.Задора Адам Анастасії (клас викл. Т.Ю.Теличко).

1 червня, в залі Чопської музичної школи відбувся  концерт студентки IV курсу Ужгородського фахового музичного коледжу ім..Д.Задора Адам Анастасії (клас викл. Т.Ю.Теличко).

14:14 01.06.2021