Участь у роботі курсів підвищення кваліфікації викладачів мистецьких навчальних закладів Закарпатської області

Дата: 08.06.2021 11:07

07.06.21 в Ужгородській музичній школі N 1 ім. П.І. Чайковського почали роботу курси підвищення кваліфікації викладачів мистецьких навчальних закладів Закарпатської області.

Викладачі Чопської музичної школи також взяли участь у роботі курсів. Перше заняття в групі викладачів музично-теоретичних дисциплін проводила Гісем Маргарета Йожефівна, директор Чопської музичної школи, організатор групи раннього розвитку " Веселка". В своїй промові вона поділилася власним досвідом по провадженню нової програми з музичної грамоти та практичного музикування за програмою елементарного підрівня початкової мистецької освіти. Також присутнім були показані фрагменти уроків , продемонстровано різні форми роботи з найменшими учнями школи, концертні виступи маленьких музикантів , методичну літературу тощо. Слухачі курсів із зацікавленністю прослухали доповідача , задавали питання та жваво обговорювали дану тему.

Бажаємо Маргареті Йожефівні подальших успіхів і натхнення в роботі з юними вихованцями.