Відділ народних інструментів

Відділ народних інструментів працює в школі  з моменту заснування закладу . На даний час на відділі навчається 30 учнів,  діє ансамбль гітаристів «Рондо» ,а також ромський фольклорний ансамбль  учнів  і працює 3 викладача:  Балог  Агнеш Павлівна   - викладач домри та гітари,   Константинов  Михайло Сергійович   - викладач гітари,  Свистак Валерій Валерійович  - викладач акордеону.Відділ з 2001 року очолює  Балог А.П.

Головним завданням викладачі відділу вважають збереження музичних традицій рідного краю прививаючи любов, як до народної творчості  та фольклору так і до  класичного  музичного мистецтва.

Учні відділу є постійними учасниками та переможцями різноманітних  конкурсів та фестивалів таких як:  Станкович фест (2017,2018), «Народні мелодії» м.Вашарошнамень (Угорщина), Міжнародна мистецька гала м.Фегердьармат(Угорщина), обласні конкурси індивідуальних виконавців та ансамблів, музична олімпіада «Голос Країни»(м.Київ).

Дякуючи зусиллям  викладачів відділу на базі Чопської ДМШ був започаткований та   сім разів відбувся відкритий  конкурс «Народні співанки», на останньому конкурсі прийняло учать 178 конкурсантів з різних куточків Закарпаття та ближнього зарубіжжя.

Учні відділу є активними учасниками   багатьох  тематичних вечорів ,свят та  концертів міста.

Кращі випускники відділу продовжують своє навчання в різноманітних вищих мистецьких навчальних закладах України та Угорщини.

На сьогоднішній день завдяки плідної роботи викладачів відділу серед молоді міста значно зросла популярність  народних інструментів. У майбутньому опираючись на давні традиції, але крокуючи с часом викладачі відділу народних інструментів  і надалі будуть працювати над популяризацією народних традицій та класичного музичного мистецтва.