Методичне заняття та мастер клас старшого викладача Маргарети Гісем.

Дата: 10.03.2023 15:42

7 березня в залі Чопськоі музичноі школи для викладачів фортепіанного відділу пройшло методичне заняття та мастер клас на тему: «Технічний залік ,його складові ,організація та вимоги ,згідно нових навчальних програм. Робота над гамами, як  важлива складова  у формуванні піаністичного апарату та технічного розвитку учня».

Даний захід провела старший викладач Маргарета Гісем .Вона щиро поділилася своїми напрацюваннями та провела майстер-клас з ученицею 4року навчання базового рівня Маргітич Вікторією.Під час заняття  викладачі мали змогу наочно ознайомитися з прийомами та методами роботи викладача над гамами та отримати  практичні поради та рекомендації з проблемних питань технічного розвитку учня .Також особливу увагу викладачів  було   звернуто на формування у дітей піаністичного апарату та пралильних прийомів  та навичок гри на інструменті  в період вікових фізіологічних змін.Данне методичне заняття було доволі корисне ,основане на багаторічному успішному досвіді роботи Маргарети Гісем  ,що можливо дасть змогу всім слухачам систиматизувати власний досвід і знання  з даного питання, та  допоможе краще розкрити творчий виконавський  потенціал кожнього учня .