Свято першокласників!!!

Дата: 03.12.2021 16:42

03.12.2021р. традиційно в залі школи пройшло свято першокласників   «Посвята в юні музиканти» яке кожен рік організовує та проводить викладачка  Гурковська В. М. та адміністрація школи.

В театралізованому святі прийняли участь 30 першокласників. В гостях до них приходила Фея Музики, яка провела цікаві конкурси.

Наймолодші учні, яких підготувала викладачка Герасимова І.В., продемонстрували свої знання ноток та пісень. На завершення свята діти  були нагородженні пам’ятними листами, медалями, а також всі учасники свята отримали збірку для юних музикантів «Подорож Гамою» з автографом автора, якою є викладачка Чопської музичної школи Заяць Наталія.

Дякуємо всім викладачам які  прийняли активну  участь в організації та проведенні даного свята!