Дата: від до Скинути

Концерт студентки IV курсу Ужгородського фахового музичного коледжу ім..Д.Задора Адам Анастасії (клас викл. Т.Ю.Теличко).

1 червня, в залі Чопської музичної школи відбувся  концерт студентки IV курсу Ужгородського фахового музичного коледжу ім..Д.Задора Адам Анастасії (клас викл. Т.Ю.Теличко).

14:14 01.06.2021

ІІ Відкритий конкурс юних піаністів  ім. Маріанни Степанівни  Валковської

Ужгородська дитяча музична школа  №1 ім. П.І. Чайковського проводила ІІ Відкритий конкурс юних піаністів  ім. Маріанни Степанівни  Валковської. В конкурсі взяли участь учні Чопської МШ:

17:16 27.04.2021

Відкритий міський дистанційний конкурс юних піаністів   «Золотий дощик»

У квітні відбувся відкритий міський дистанційний конкурс юних піаністів   «Золотий дощик» (м. Мукачево). Учениця Чопської МШ Баратей Юлія (клас викладача Дроздової Є.Ф.) отримала подяку за успішний виступ.

17:01 27.04.2021

ІІІ  Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв  «Лиманські зорі»

З 20 березня 2021р. проходить ІІІ  Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв  «Лиманські зорі»,  в якому 17 квітня взяли участь учні вокального класу   Чопської МШ (викладач – Мельник Е.Ф., концертмейстер – Заяць Н.В.).

16:24 27.04.2021

Вітаємо з перемогою Угорський вокальний  ансамбль «Гармонія» Чопської ДМШ

Підчас карантину учні  та викладачі нашої школи,  освоївши сучасні онлайн  технології,  приймають активну участь в чисельних міжнародних та Всеукраїнських конкурсах музичного мистецтва . Ми пишаємося їх досягненнями і бажаємо подальших творчих успіхів !!!!

13:59 24.03.2021

Вітаємо з перемогою Бенце Валерію!

З  26 по 28 лютого у  Київі пройшов  VI Міжнародний фестиваль-конкурс             "СТОЛИЧНІ ЗУСТРІЧІ". Учениця   Чопської   ДМШ   Бенце Валерія   (викладач  Олійник Т. І.,     концертмейстер  Заяць Н. В.)    прийняла   участь  і   отримала   звання     ЛАУРЕАТА І СТУПЕНЯ.

12:31 12.03.2021

Вітаємо з перемогою Угорський вокальний  ансамбль «Гармонія» Чопської ДМШ

24   лютого  2021р.   відбувся    Міжнародний   онлайн   фестиваль-конкурс    «PRIME TIME OF ART» , Казахстан. В якому прийняв участь Угорський вокальний  ансамбль «Гармонія» Чопської ДМШ (викладач – Мельник Е.Ф., концертмейстер – Дроздова Є.Ф.)  та посів І місце!

11:53 12.03.2021